O firmie

Dla nas każdy montaż jest ciekawy. Gazujemy z pasją i żyjemy tym.

Firma „PPU KMS Sławomir Juskowski” specjalizuje się w montażu profesjonalnych instalacji gazowych do samochodów osobowych wszystkich marek. Prowadzimy również naprawę i serwis instalacji gazowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego systemu gazowego. Ponadto zajmujemy się dystrybucją instalacji gazowych marki LPGTECH. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także zbiorniki oraz wszelkie inne akcesoria przydatne do montażu i eksploatacji systemu gazowego. Charakteryzujemy się fachową obsługą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

 

Dlaczego my?

Doświadczenie

Od 1999 roku znajdujemy się na rynku autogazu. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy liderami na lokalnym rynku gazowym.

Gwarancja

Udzielamy do pięciu lat gwarancji na instalację i wszystkie podzespoły.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdują się instalacje większości marek dostępnych w polsce.

Tylko sprawdzone produkty

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie zostały wcześniej przetestowane w naszych samochodach. Dzięki ścisłej współpracy z producentami instalacji mamy możliwość sprawdzać prototypy podzespołów, wyrażać opinie oraz sugerować konstruktorom niezbędne według nas zmiany.

Gratis

Przy montażu zbiornika w miejscu koła zapasowego otrzymują państwo pokrowiec na koło zapasowe gratis. Dodatkowo do każdego montażu pokrowiec na wkrętkę gazu w cenie montażu.

Wygodna płatność

Za wszyskie usługi mogą państwo zapłacić kartą.
Istnieje możliwość rozłożenia płatności za instalację gazową na raty.

Instalacje LPG

Dystrybucja

Oprócz montażu i serwisu instalacji gazowych zajmujemy sie również dystrybucją produktów firmy LPGTECH oraz akcesoriów do instalacji gazowych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu pod adresem: www.sklepkmslpg.pl

Indywidualne podejście do klienta

Posiadamy rekomendacje większości producentów na Polskim rynku co oznacza, że dobierzemy instalację gazową do Twojego auta indywidualnie, abyś mógł cieszyć się ekonomiczą jazdą już od pierwszego kilometra.

Współpracujemy z liderami

Od wielu lat ściśle współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku LPG m.in. AG Centrum oraz LPGTECH.

Szkolenia

W związku z ciągłym rozwojem i wprowadzaniem innnowacyjnych rozwiązań szkolimy się dla Państwa, aby utrzymać nasze usługi na jak najwyższym poziomie.

LPG naszą specjalizacją

Od początku powstania Naszej firmy specjalizujemy się wyłącznie w instalajach gazowych.  Zajmujemy sie kompleksową obsługą instalacji LPG. Elektryka, elektronika to żaden problem. W przypadku awarii sterownika czy reduktora nie ma potrzeby wymiany na nowy. Naprawimy go dla Ciebie.

Serwis

Zajmujemy się serwisem instalacji wiekszości marek dostępnych w Polsce.
Zajmujemy sie naprawą sterowników, reduktorów oraz innych podzespołów instalacji LPG.